Lechia-testyrr

Lechia Sędziszów sprawdza nowego obrońcę

20-letni Sebastian Staszkiewicz (ostatnio Sanovia Lesko) trenuje z Lechią Sędziszów. Były junior Ekoballu Stali Sanok ma za sobą występy w czwartej lidze.

Staszkiewicz –  to lewo nożny obrońca. Niekrótka jest lista klubów, w jakich do tej pory występował. To były gracz m.in. Nelsona Polańczyk, Leśnika Baligród, Gimbalu Tarnawa, Ekoballu Stali Sanok, Przełomu Besko i, ostatnio, Sanovii Lesko. W barwach Przełomu, 20-letni Staszkiewicz mógł sprawdzić się na poziomie czwartej ligi.

Ostatnie pół roku występował w grającym obecnie w A klasie, zespole z Leska. Ostatnio, na lewej stronie sędziszowskiej defensywy, z konieczności, musiał grać Aleksander Czółno. – Dobrze sobie radził, ale rywalizacja o miejsce w składzie zawsze przynosi efekty – zaznacza Jakub Słomski, trener Lechii.

Sędziszowska drużyna przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęła 13 stycznia. Obecnie zespół trenuje cztery razy w tygodniu. Po pierwszych, wprowadzających zajęciach, lechiści wzięli się do mocnej pracy. W najbliższy weekend będą jeszcze mogli sprawdzić się w halowej rywalizacji podczas zimowej edycji turnieju o puchar burmistrza. 1 lutego zaliczą pierwszy mecz kontrolny. Rywalem będzie Strumyk Malawa.

 

Do zespołu, zgodnie z naszymi przewidywaniami, dołączyli dwaj byli juniorzy DAP-u Dębica. Kto? Między innymi o tym piszemy tutaj. Piszemy również o najbliższym meczu kontrolnym naszego zespołu.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 × 4 =