wypadek gnojnica

31-latek zginął w wypadku w Gnojnicy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 18 grudnia, w Gnojnicy. Kierowca opla, który uderzył w betonowy most, zginął na miejscu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 31-kierujący około godz. 20, na zakręcie prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem, po czym uderzył w betonowy mostek prowadzący do posesji, a następnie pojazd wpadł do rzeki.

Mężczyzna zginął na miejscu. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności zdarzenia.

FOTO: KPP ROPCZYCEBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 × 2 =