Wybory do Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach nie odbędą się

W związku z rezygnacją jednego z kandydatów na członka Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach, zaplanowane na najbliższą niedzielę tj. 28 lipca 2019 roku, wybory do Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach nie odbędą się.

Członkami Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach zostali wybrani pozostali dwaj kandydaci, tj. Pani Barbara Traciak oraz Pan Józef Stanisław Wątroba.
Więcej informacji na temat wyborów  do Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Ropczycach znajduje się na stronie:


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 × five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!