dziecko-w-wannie-kula-do-kapieli

Kule do kąpieli – mały prezent dla każdego dziecka!

Kupowanie prezentów dla dzieci jest nie lada wyzwaniem. Kolejna zabawka niekoniecznie sprawi radość, jeżeli maluch ma ich naprawdę dużo. Ubranie? Dzieci raczej rzadko są fanami mody. Warto zatem poszukać czegoś innego. Musujące kule do kąpieli na prezent mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Kąpiel połączona z zabawą to coś, co maluchy uwielbiają.

Wystrzałowa kąpiel

Jeżeli w wannie nic się nie dzieje, to dziecko niezbyt chętnie wskakuje do wody. Co innego, kiedy kąpiel jest bombowa i to dosłownie.

Wrzucenie kuli musującej do ciepłej wody zaczyna niesamowite zjawisko, które na pewno sprawi radość maluchowi. Może się poczuć niemal jak w gejzerze. Słychać syczenie, bomba intensywnie się rozpuszcza i jednocześnie pojawia się mnóstwo piany.

News will be here

Proces rozpuszczania daje wrażenie eksplozji, więc porównanie do bomby nie jest przypadkowe. Wydzielający się jednocześnie miły dla nosa aromat to przyjemny dodatek takiej wystrzałowej kąpieli.

Kule do kąpieli dla dzieci z ciekawym designem

Producenci nie zapominają, że zanim kula wpadnie do wanny, to powinna też przyciągać wzrok tak wymagającego klienta, jakim jest dziecko. Dlatego producenci kul prześcigają się w niebanalnych pomysłach.

Można zdecydować się na kule ozdobione postaciami zwierząt albo przypominające głowę bałwanka śniegowego. Wzory są tak różne, że bez problemu wybierze się kule do kąpieli na prezent zarówno dla małej damy, jak i młodego dżentelmena.

Można sobie tylko wyobrazić zachwyt chłopca, który dostanie kulę z rakietą albo w formie granatu i wrzuci ją do wody.

Bezpieczne kule do kąpieli dla dzieci

Przy wyborze bomby zapachowej dla najmłodszych warto zwrócić uwagę na jej skład i wybierać wyłącznie takie wykonane z ekologicznych, w pełni naturalnych składników.

Mamy wtedy pewność, że radosna kąpiel nie skończy płaczem z powodu bólu wywołanego podrażnieniami. Należy pamiętać, że skóra dzieci jest wyjątkowo delikatna, więc sztuczne zapachy i konserwanty mogą mieć na nią bardzo niekorzystny wpływ.

Dlatego warto kupować musujące kule do kąpieli na prezent w miejscach gwarantujących wysoką jakość produktów np. w https://candybath.pl/Kapiel-i-Prysznic/Kule-do-Kapieli.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

siedem + trzy =