1

Victoria Ocieka awansowała do klasy okręgowej

Podopieczni Roberta Rasia po raz drugi ograli LKS Zasów-Mokre i w nowym sezonie powalczą na poziomie klasy okręgowej. To historyczny sukces tego klubu.

 

W pierwszym meczu w Zasowie Victoria wygrała 3:0 i losy awansu były praktycznie przesądzone. LKS jednak nie dopuszczał. – Potwierdziły się nasze obawy. Słyszeliśmy, że Zasów lepiej gra na wyjazdach niż u siebie i to się sprawdziło. Goście walczyli do samego końca – oceniał Robert Proczek, drugi trener Victorii.

 

Ocieka miała jednak zdecydowanie więcej piłkarskich argumentów i po końcowym gwizdku wspólnie z kibicami świętowała wielki sukces.

News will be here

 

Victoria Ocieka – LKS Zasów-Mokre 4:2 (2:1)

Bramki: P. Nędza 3, samobójcza 33, Miazga 61, Zabiega 86 – Zioło 29, Świader 90.

 

Victoria: Strzępek – M. Opiela, Miazga, Ochab, Napora (81 K. Bezara) – Matysek (50 T. Bezara)), Kusowski (70 Myszkowski), J. Nędza, Kobos (63 K. Opiela) – P. Nędza (79 Zabiega), Baran (55 D. Furtak). Trener Robert Raś.

 

LKS: Wiącek – Wałęga, Świader, Kuciemba, Kilian – Janeczek, Zioło, Pasieczyński (81 Krzystyniak), Szlachetka, Ryczek, Pleban. Trener Maciej Cabaj

 

Sędziował Tomasiewicz (Dębica).

Żółte kartki: Miazga, Napora – Pleban, Kuciemba, Pasieczyński, Świąder.

Widzów 250.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dwadzieścia − 6 =