DSC_0295

Tour de Pologne zawitał na nasze drogi – ZDJĘCIA

GMINY ROPCZYCE, WIELOPOLE SKRZYŃSKIE► Kolarze, którzy rywalizują w 74. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, pokazali się na drogach naszego powiatu.

Zobaczyć ich można było w środę, 2 sierpnia. Przejeżdżali m.in. przez Lubzinę, Okonin (na zdjęciu) czy Wielopole Skrzyńskie. Był to piąty, najkrótszy etap (liczył 130 km) tegorocznego TdP z Nagawczyny do Rzeszowa. W stolicy Podkarpacia kolarze zaliczyli lotny finisz. W czwartek (3 sierpnia) powalczą na trasie z Wieliczki do Zakopanego, a w piątek (4 sierpnia) zakończą zmagania w Bukowinie Tatrzańskiej. jas

[FMP] [/FMP]

 

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dwa × 3 =