DSC_1865

Bomba, ewakuacja, pożar lasu… – ZDJĘCIA

CAŁY POWIAT► Środa, 31 maja była bardzo pracowita dla strażaków z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, którzy przez cały dzień prowadzili ćwiczenia.

 

Zaangażowane w nie były m.in. wszystkie jednostki OSP należące do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego, których w powiecie jest dziesięć oraz kilka jednostek spoza systemu. Ćwiczenia zaczęły się w Ostrowie, gdzie strażacy trenowali i spotkali się z uczniami. Później przeprowadzono symulację działań w przypadku podłożenia bomby w starostwie powiatowym, które zostało ewakuowane. Kolejnym punktem były ćwiczenia przy szkole w Ropczycach Granicach, pozorowany wypadek drogowy w Gnojnicy i pożar lasu. so

 

[FMP] [/FMP]


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

4 × cztery =