DSC_3801

ZST w Sędziszowie najlepszy w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim – ZDJĘCIA

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI► 11 szkół zgłosiło się do drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego pod nazwą „Jesienna awangarda”, którego organizatorem był Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim. Było co podziwiać, sędziszowskie uczennice zgarnęły najważniejsze nagrody.


Wystartowało 29 osób. Do hali ZST w Sędziszowie przyjechali  uczniowie m.in. z Kolbuszowej, Rzeszowa, Dębicy, Gorlic, Jasła czy Jarosławia. Rywalizacja podzielona była na fryzury żeńskie i męskie. Nasz powiat reprezentowała piątka uczniów sędziszowskiej szkoły. W kategorii fryzjerstwo damskie: Wiktoria Lech (1. miejsce), Karolina Jaksan (2. miejsce), Justyna Koza. W kategorii fryzjerstwo męskie: Justyna Cudecka (1. miejsce) oraz Sandra Baran (2. miejsce). Opiekunami naszych uczennic są Teresa Koszela i Małgorzata Drozd. – To nasz wielki sukces. Tym cenniejszy, że nasi nauczyciele, wchodzący w skład jury, nie mogli oceniać swoich uczniów – podkreślał Grzegorz Patro, dyrektor sędziszowskiego ZST.

[vls_gf_album id=”23706″]


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

14 − 7 =