DSC_0478

Huragan Przedbórz – Płomień Zagorzyce 1:2 – ZDJĘCIA

Zawodnicy Płomienia Zagorzyce po tracie punktów Łopuchowej i zwycięstwie w Przedborzu są nowym liderem rozgrywek A klasy. Więcej o piłkarskich rozgrywkach w naszym powiecie w papierowym wydaniu tygodnika Reporter Gazeta, który ukazuje się w sklepach w każdy czwartek.


[vls_gf_album id=”15999″]Jest 1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Kamil

    Nasi pieknie zagrali czego nie mozna powiedziec o tamtej dziczyznie a dokladniej mowa o „kibolach” ktorzy zblaznili sie jak tylko mogli
    „chlop ze wsi wyjdzie ale wieś z chlopa nigdy” Pozdrowienia od Zagorzyc !!


Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

11 + osiemnaście =