ZA 20160109 510 016

Zderzenia w Wielopolu Skrzyńskim, Krzywej i Lubzinie – ZDJĘCIA

Wypadek z udziałem samochodu osobowego i autobusu w Wielopolu Skrzyńskim, zderzenie czterech samochodów w Krzywej oraz poślizg i stłuczka w Lubzinie to jedne z kilku zdarzeń na drogach powiatu w ostatnich dniach.
W środę, 13 stycznia w Wielopolu Skrzyńskim opel astra uderzył w przydrożną barierę, a następnie zderzył się z jadącym z przeciwka autobusem. Do szpitala karetka przewiozła nieprzytomną kierującą oplem. Więcej szczegółów w kolejnym wydaniu tygodnika Reporter Gazeta 21 stycznia
To najpoważniejsze w skutkach zdarzenie drogowe w naszym powiecie w ostatnich dniach. W sobotę, 9 stycznia w Krzywej doszło do kolizji, w której uczestniczyły aż cztery samochody. Tam wystarczyło udzielenie pomocy medycznej na miejscu jednemu z kierowców.
W niedzielę, 10 stycznia w Lubzinie w poślizg wpadło audi, które następnie zderzyło się z seatem. Pomoc medyczna została udzielona kierującej seatem.
FOTO: R. BERDO

[vls_gf_album id=”8840″]


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

jeden × jeden =