nowy13_ggg

Tragiczny wypadek na „czwórce”

82-latek z Ostrowa często jeździł na rowerze do Dębicy. Jego wyprawa 24 marca zakończyła się tragicznie. FOTO: S. OSKARBSKI

 

ZAWADA, OSTRÓW♦ Po kołami ciężarówki zginął 82-letni rowerzysta z Ostrowa. Do wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 4 w Zawadzie.

Tragedia rozegrała się na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Po godzinie 9:00, na „czwórce” przed światłami stał sznur samochodów zmierzających od strony Ropczyc. Jak wstępnie ustaliła policja, rowerzysta z Ostrowa wyprzedzał te pojazdy z prawej strony. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

so

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

two × three =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!