nowy13_trybuny

Śmierć na trybunach

Zwłoki mężczyzny znajdowały się w górnej części trybun w pierwszym przejściu od strony miasta. Przebywanie na trybunach jest zakazane poza czasem organizowanych tu oficjalnych imprez, o czym wyraźnie informują tablice widoczne na bokach wiaty z trybunami. FOTO: W.NAJA

 

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI♦ Prawdopodobnie nałóg alkoholowy przyczynił się do przedwczesnej śmierci 42-letniego sędziszowianina. Mężczyzna zmarł w sobotę na trybunach stadionu Lechii.


W sobotę na boisku grupka młodych osób grała w piłkę. Po godzinie 16:00 jeden z grających zauważył, że siedzący do tej pory na trybunach mężczyzna przewrócił się. Zaniepokoiło go to. Miłośnik futbolu przerwał grę, zszedł z boiska i podbiegł sprawdzić, co stało się 42-latkowi. Potem zadzwonił po pomoc. Na stadion przyjechało pogotowie i policja. – Pomimo prowadzenia akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować, stwierdzono jego zgon – mówi Dariusz Brzykowski, prokurator rejonowy w Ropczycach. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

 

 

 

soBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × two =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!