nowy13_napad

Napadł na staruszkę w centrum miasta

FOTO: D.KIEŁEK

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI♦ Na ulicy 3 Maja młody mężczyzna napadł na 73-letnią kobietę. Chciał ukraść pieniądze, ale ofiara postawiła się i straciła jedynie torbę z zakupami.

Był czwartek 13 lutego. Po godzinie 18 ulicą 3 Maja szła mieszkanka podsędziszowskiej miejscowości. Prowadziła rower. W pewnym momencie z tyłu doskoczył do niej młody mężczyzna. Ręką zatkał usta kobiecie, a sam zaczął krzyczeć, że to napad i żeby 73-latka dała mu pieniądze. Kobieta wyrwała się, ale została powalona przez napastnika na ziemię. – Sprawca szarpał kobietę i usiłował wyrwać jej torebkę, ale zaatakowana skutecznie się broniła. Nie mogąc wyrwać torebki, napastnik odpuścił, zerwał z roweru torbę z zakupami i uciekł – opisuje Dariusz Brzykowski, prokurator rejonowy w Ropczycach. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

 

 

soBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

4 × four =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!