nowy12_piesc

Według śledczych staruszek zmarł po ciosie sąsiada

FOTO: K.IGNAS

 

ROPCZYCE, OSTRÓW♦ O nieumyślne spowodowanie śmierci 72-letniego mężczyzny, oskarżyła ropczycka prokuratura 58-letniego Jerzego C. z Ostrowa. Grozi mu od trzech miesięcy do 5 lat więzienia.


Jak ustalono podczas śledztwa, do feralnego spotkania między panami doszło 31 lipca 2013 r. na granicy ich działek. Przez działki te przebiega ścieżka, która była kością niezgody. Stanowiła ona przejście na skróty, głównie dla dzieci, ale także innych mieszkańców mających coś do załatwienia w centrum wsi. Oskarżony nie miał nic przeciwko ścieżce, poszkodowany czasem ją zagradzał. Jednak tym razem nie o przejście poszło. Otóż 30 lipca 72-latek przerzucił na działkę Jerzego C. gałęzie ze swojego terenu. (…) Więcej informacji o zdarzeniu w papierowym wydaniu Reportera.

 

so

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seventeen − 7 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!