nowy12_polowanie

Mierzył do dzika, trafił w kolegę

FOTO: SXC/Jonathan Kendrick

 

CZARNA SĘDZISZOWSKA► Nie tak wyobrażali sobie polowanie w lasach naszego powiatu myśliwi z Koła Łowieckiego Jedność w Rzeszowie. Jeden z łowczych trafił w kolegę. Na szczęście życie poszkodowanego nie jest zagrożone.


Była niedziela, 29 grudnia. Około godz. 10 dyżurny ropczyckiej policji otrzymał zgłoszenie, że podczas polowania w Czarnej Sędziszowskiej doszło do postrzelenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jeden z myśliwych, 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, celował w dzika. Strzelił. Niestety, nie trafił w zwierzę. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

so


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

jeden × 1 =