nowy12_falszerze

Za prosięta płacili lewymi 50-złotówkami

FOTO: K.IGNAS

 

WIELOPOLE SKRZYŃSKIE, BRONISZÓW♦ Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty, że fałszywymi banknotami zapłacili za prosięta. Grozi im od roku do 10 lat więzienia.


Podejrzani to 30-letni Łukasz K., zameldowany w Broniszowie, ale ostatnio mieszkający na Śląsku, oraz o trzy lata starszy Piotr J. ze Śląska. Młodszemu mężczyźnie zarzucono jedynie, że kupując w Wielopolu Skrzyńskim prosięta, zapłacił sprzedającej je kobiecie czternastoma podrobionymi 50-złotówkami. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

 

so


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

ten − three =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!