nowy12_dawca

Dziękowali honorowym dawcom krwi – galeria ZDJĘĆ

Na dowód wdzięczności, honorowi dawcy krwi zostali odznaczeni okolicznościowymi medalami. FOTO: M.FROŃ

 

ROPCZYCE♦ Występy dzieci i młodzieży, śpiewanie piosenek i pokaz taneczny. Przy takiej aranżacji odznaczono wczoraj honorowych dawców krwi z gminy Ropczyce.

Miejscem, gdzie dziękowano dawcom krwi, była aula w Zespole Szkół Agrotechnicznych im. Wincentego Witosa. W czasie trwającej blisko półtorej godziny uroczystości uhonorowano w sumie 42 osoby. Ponad połowę z nich reprezentowała grupa krwiodawców, którzy w ostatnim roku oddali do 25 litrów krwi. Laureatów, od których pobrano powyżej 25 litrów, było jedenastu. Znalazło się też ośmiu rekordzistów, którzy zdecydowali się oddać od 50 do aż 100 litrów krwi. Byli to: Stefan Kubik, Andrzej Motyka, Julia Powrózek, Marcin Francikowski, Zenon Kołbuc, Waldemar Kwoka, Stanisław Muszytowski oraz Piotr Górak. Pan Górak może mieć szczególne powody do dumy, gdyż jako jedyny ze zgromadzonych na sali laureatów, oddał aż 100 litrów krwi.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

mf

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 × four =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!