Tajemnicza śmierć w Górze Ropczyckiej

GÓRA ROPCZYCKA, OLIMPÓW♦ Zwłoki Rafała O. z Olimpowa znaleziono w jednym z mieszkań na terenie dawnego dworu w Górze Ropczyckiej. Mężczyzna leżał na wznak twarzą do podłogi. Trwa śledztwo, które wyjaśni, czy do jego śmierci ktoś się przyczynił.

Martwego 37-letniego Rafała O. znaleziono w środę, 20 listopada około godz. 9. Podczas oględzin zwłok zauważono opuchliznę wokół oczu. Ciało zabezpieczono do sekcji i wszczęto dochodzenie.
Dotychczasowe ustalenia śledztwa są takie, że kilka dni przed swoją śmiercią Rafał O. został pobity. Kłopoty 37-latka zaczęły się w miejscowym klubie 15 listopada. Mężczyzna opuszczając lokal zabrał ze sobą kurtkę należącą do pracownicy klubu. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

so


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

one + 14 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!