nowy12_ostrowmord

Ktoś ją zabił. Syn też martwy

W drewnianym domu znaleziono ciało 81-letniej Heleny F., w murowanym leżały zwłoki jej syna Józefa. FOTO: S.OSKARBSKI

 

OSTRÓW♦ Dwa domy, dwie ofiary. W jednym znaleziono zwłoki 81-letniej Heleny F., w drugim – ciało jej 60-letniego syna Józefa. Wiadomo, że kobietę zabito. Przyczyny śmierci mężczyzny nie są jeszcze znane.


Dramat rozegrał się w gospodarstwie na uboczu wsi, przy lesie, w pobliżu granicy z Kochanówką. W czwartek, 24 października panią Helenę odwiedził jej zięć. Była to zapowiedziana wizyta. Dzień wcześniej mężczyzna był bowiem wraz ze swoją żoną u teściowej i obiecał, że zaglądnie także nazajutrz. Kiedy zgodnie z deklaracją zięć pani Heleny wszedł do jej drewnianego domu, zastał ją leżącą w łóżku. Nie dawała znaku życia. Na pościeli i ścianach były plamy krwi. Przerażony mężczyzna wybiegł wezwać pomoc.
Przybyli na miejsce policjanci zastali martwą kobietę z pokiereszowaną głową. Kiedy przeszli do drugiego, murowanego domu na tej samej posesji, natknęli się na ciało Józefa F. Zwłoki leżały w kuchni, koło pieca. Wokół leżały puste opakowania po lekach. W przeciwieństwie do zwłok Heleny F., na ciele jej syna nie było widać obrażeń. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

so

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seven + five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!