nowy12_mac

Jest oskarżenie w sprawie śmierci Maćka

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na krajowej „czwórce” na pasie dla pojazdów poruszających sie w kierunku Rzeszowa. FOTO: D.KIEŁEK

 

ROPCZYCE♦ Prokuratura oskarżyła 71-letniego Czesława G. o nieumyślne spowodowanie śmiertelnego w skutkach wypadku na krajowej „czwórce”. W lipcu w zderzeniu z toyotą yaris zginął wtedy 27-letni motocyklista.

To był słoneczny dzień. Przed południem w piątek, 19 lipca „czwórką” w kierunku Rzeszowa motocyklem suzuki bandit jechał Maciej M. ze swoją 26-letnią dziewczyną. W Klęczanach z bocznej drogi, z prawej strony, wyjechała nagle toyota yaris, która skręcała w lewo. Motocyklista nie zdołał wyhamować, doszło do zderzenia pojazdów.
Zaraz po wypadku na miejscu zdarzenia pojawiła się kobieta, która przebywała w pobliskim budynku. Próbowała pomóc poszkodowanym. Według jej relacji motocyklista leżał i był blady, ale nie było widać, by krwawił. Mężczyzna był pokryty kroplami potu, ruszał oczami i ustami. Kobieta zdjęła mu kask oraz mówiła do niego i prosiła, żeby on też do niej mówił. Przyniosła zimną wodę i ręczniki. Niestety, jej wysiłki nie pomogły. Maciej M. wkrótce zmarł na miejscu wypadku. Jak później wykazała sekcja zwłok, 27-latek miał liczne złamania żeber, doznał też szeregu obrażeń wewnętrznych, które doprowadziły do śmierci. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

 

so


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

two × five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!