Noc. Pijana matka i dwuletnie dziecko leżą na drodze

BOREK MAŁY♦ Na wieść o tym, co wydarzyło się w piątkową noc w Borku Małym, włos jeży się na głowie. Kierowca przejeżdżającej ciężarówki zauważył leżącą na jezdni kobietę i małe dziecko oraz wózek. Natychmiast zawiadomił policję. Potem było jeszcze gorzej.
Był piątek przed północą, kiedy drogą przez Borek Mały jechał ciężarówką mieszkaniec Boreczku. Zadzwonił do dyżurnego policji w Ropczycach i opowiedział o kobiecie leżącej na jezdni w Borku Małym.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

20 − 7 =