Zawodnicy Fali pobili „życiówki”

Michał Siewierski i Dominik Skiba z Fali Ropczyce reprezentowali nasz region w rozegranych w Dębicy mistrzostwa Polski 15-latków. W niesamowicie mocnym gronie nasi pływacy poprawili swoje rekordy życiowe.

 

Na zawody w Dębicy przyjechała cała Polska czołówka. W mistrzostwach wzięło udział 423 zawodników z 110 polskich klubów. – Przy tak mocnej konkurencji nie udało nam się wejść do żadnego finałowego konkursu, ale mimo to moi dwaj podopieczni pobili swoje życiowe rekordy – podkreślał Jerzy Pudo, opiekun Fali.

Michał rywalizował w wyścigach na 50, 100 i 200 metrów stylem motylkowym oraz 100 metrów zmiennym. Dominik zaś sprawdzał się w wyścigach na 50 i 100 metrów stylem dowolnym, 100 metrów zmiennym i 50 metrów klasycznym. – Obaj zajmowali miejsca w drugiej albo trzeciej dziesiątce swoich konkurencji. Robili co mogli i można ich pochwalić za ten występ – podsumował Pudo.

W najbliższy weekend w Gliwicach zostaną rozegrane mistrzostwa Polski 15-latków. Z Fali na te zawody pojadą: Michał Krawiec i Aleksandra Niemiec. jasBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

nine + seven =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!