nowy9_sielecwypadek

Tu znowu ranni

Rozbite volvo stało na drodze powiatowej tuż przed krawędzią jezdni drogi E40. Na miejscu zdarzenia zatrzymał się też przejeżdżający tędy srebrną hondą lekarz z Iwierzyc, który pozostał z rannymi do przyjazdu karetki. FOTO: W.NAJA

 

SIELEC♦ W poniedziałek, 29 października około 11:20 na skrzyżowaniu drogi E40 z powiatówką Sędziszów Młp. – Iwierzyce zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierującą renaultaem clio strażacy przetransportowali na desce ratowniczej do karetki pogotowia. Obrażenia odniosła też prawdopodobnie kierująca z osobowego volvo, które ucierpiało w wypadku w bardziej widoczny sposób.


Policja nie wydała do zamknięcia tego numeru oficjalnego komunikatu w sprawie wypadku. Można się tylko domyślać jak do niego doszło, bo na niebezpiecznym skrzyżowaniu praktycznie co tydzień są ofiary lub rozbite samochody.
Tym razem zniszczenia powstałe w wyniku zderzenia w srebrnym renaulcie clio były widoczne po prawej stronie. Volvo najbardziej zniszczony miało lewy bok. Prawodpodobnie jeden z samochodów wymusił pierwszeństwo przejazdu.
Po przyjeździe na miejsce strażaków z KP PSP w Ropczycach, renault clio i volvo stały nadal na skrzyżowaniu. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

naj

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

nineteen − fifteen =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!