nowy9_spoldzielnia

Była okupacja Czy wróci pokój?

W poniedziałek wieczorem w korytarzu siedziby władz sędziszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Antoni Twardowski (z prawej) negocjował z nowymi władzami (po lewej) czy i kiedy przekaże dokumenty spółdzielni. FOTO: W.NAJA

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ Wizyty policji, przepychanki przy drzwiach, wreszcie okupacja korytarza biur Spółdzielni Mieszkaniowej w Sędziszowie Młp. W poniedziałek, 15 października członkowie nowej Rady Nadzorczej i pełniący obowiązki nowego zarządu spółdzielni usiłowali ustalić termin przejęcia biur i dokumentacji. Spotkanie ma być w czwartek, 18 październik a o 15:00. Czy jednak nastąpi przekazanie władzy, tego nie wiadomo.


Fizycznie od wtorku w biurze obok dotychczasowego prezesa Antoniego Twardowskiego, urzędowały też nowe osoby.

Pełniący obowiązki prezesa Jacek Surdel, i pełniąca obowiązki członka zarządu Elżbieta Jaworska. W środę Antoni Twardowski poszedł na zwolnienie lekarskie. – Doznałem rozstroju, może ze stresu, przez tę całą sytuację – mówił w środę po południu były prezes.

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

18 − 4 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!