nowy9_zlot2012222

Zlot zepsuła pogoda – galeria ZDJĘĆ

Na zlocie w Kamionce pojawiło się kilka ciekawych motocykli i trajek, czyli trzykołowców. FOTO: W.NAJA

 

KAMIONKA♦ Jak szacują organizatorzy, blisko trzy razy mniej motocyklistów w porównaniu z rokiem ubiegłym dotarło na Moto Piknik. W weekend nad zalewem w Kamionce pojawili się przede wszystkim miejscowi motocykliści i ci, którzy nie przestraszyli się ciemnych chmur na niebie.


– Szacujemy, że zlot odwiedziło około 1200 motocykli, przy czym bardzo dużo motocykli nie wjeżdżało na teren zlotu, zatrzymywało się za ogrodzeniem, a motocykliści pieszo wchodzili na pole biwakowe – mówi Andrzej Rachwał, prezydent ropczyckiego oddziału Klubu Motocyklowego Orzeł Biały, współorganizator imprezy i dodaje: – Nie dojechały duże grupy z Mazowieckiego, ze Śląska i z Lublina, motocykliści przestraszyli się pogody. Dzwonili informując, że u nich są tak duże opady, że nie da się wyjechać.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

 

 

naj


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen + fourteen =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!