nowy9_motocykle

Prosili by patrzeć w lusterka – galeria ZDJĘĆ

Naklejka i prośba o uwzględnienie obecności motocykli na drogach, a potem „Szerokiej drogi”. Motocykliści spotykali się najczęściej z dobrym przyjęciem. FOTO: W.NAJA

 

ROPCZYCE♦ W sobotę, 14 kwietnia członkowie ropczyckiego oddziału klubu motocyklowego Orzeł Biały wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej w Ropczycach rozdawali kierowcom samochodów naklejki z hasłem „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”. Podobne akcje odbyły się w całej Polsce.

Motocykliści z Orła Białego wspólnie z policjantami podobnie jak w ubiegłym roku prowadzili akcję na ulicy Rzeszowskiej w Ropczycach w ciągu drogi E40 na wysokości stacji benzynowej Moya. Policjanci zatrzymywali samochody i dbali o bezpieczeństwo, a motocykliści informowali kierowców o akcji i prosili o zwracanie szczególnej uwagi na motocykle, zwłaszcza podczas wykonywania manewrów na drodze.

 

naj


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × 4 =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów