nowy8_policjbaet

Śmierć na budowie. Spadł na beton

 

BOREK MAŁY♦ Józef K., 58-letni mieszkaniec Borku Małego, we wtorek, 18 października wieczorem spadł z poddasza na betonową posadzkę poniżej. Mężczyzna zginął na miejscu.


Jak wyjaśnia Dariusz Brzykowski, szef Prokuratury Rejonowej, która w środę wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci, Józefa K. nie był on zatrudniony na budowie, na której zginął. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkał w domu na działce sąsiadującej z powstającym nowym domem, który wznosi jego zięć. Wieczorem poszedł na budowę obejrzeć jak posuwają się prace u zięcia. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 



Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

18 − 14 =