nowy7_krzyszp

Zwłoki w rzece to Krzysztof M.

Policjant wykonuje dokumentację zdjęciową miejsca, w którym odnaleziono zwłoki zaginionego Krzysztofa M. FOTO: KPP ROPCZYCE

 

ŁĄCZKI KUCHARSKIE, NIEDŹWIADA♦ We wtorek, 2 sierpnia w Łączkach Kucharskich w rzece, mieszkańcy zauważyli ludzkie zwłoki. Policja pod nadzorem prokuratury podczas oględzin ustaliła, że chodzi o ciało 39-letniego Krzysztofa M., mieszkańca Niedźwiady. Jego zaginięcie rodzina zgłosiła 23 lipca. Policja dotąd jednak nie poinformowała publicznie o zniknięciu.


Zwłoki znalezione we wtorek, na polecenie prokuratury trafiły do Zakładu Medycyny Sądowej do badań sekcyjnych .
– Sekcja zostanie wykonana w czwartek, by ustalić czy na ciele były jakieś obrażenia i stwierdzić przyczynę zgonu. Ropczycka Prokuratura Rejonowa w związku z odnalezieniem zwłok mężczyzny wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci – informuje Dariusz Brzykowski, szef ropczyckich prokuratorów.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

thirteen − eleven =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!