nowy7_henrykktop

Za domem w rzece znalazł zwłoki

Zwalone do wody drzewo zatrzymało zwłoki, ubranie zaczepiło się o jeden z konarów. Po obniżeniu się poziomu rzeki, zwłoki pozostały częściowo nad taflą wody.FOTO: M. SOKOŁOWSKI

 

SKRZYSZÓW♦ W czwartek, 11 sierpnia jeden z mieszkańców Skrzyszowa w korycie Wielopolki za swoim domem zauważył zwłoki, które zatrzymały konary powalonego drzewa. Ropczycka Prokuratura Rejonowa ustala tożsamość, na dzisiaj wiadomo, że odnaleziony to mężczyzna. Najprawdopodobniej jest to ciało zaginionego pod koniec ubiegłego roku Henryka K., 36-letniego mieszkańca Skrzyszowa, ale prokurator na razie powstrzymuje się z oficjalnym potwierdzeniem.


Ubranie się zgadza?
Ciało znajdowało się w zaawansowanym stanie rozkładu, dlatego niemożliwa była identyfikacja rysów twarzy. Prawdopodobieństwo, że odnalezione zwłoki, należą do Henryka K. uprawdopodabniają elementy ubrania. Mężczyzna był ostatnio widziany 16 grudnia 2010 około 20:30. To wtedy wyszedł z domu i już nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Wiadomo jak był ubrany. Policja w komunikacie o zaginięciu napisała, że miał na sobie czarne spodnie z pomarańczowymi wstawkami przy kieszeniach, zieloną bluzę typu „moro wojskowe”, białe buty sportowe w ciemne plamy oraz czarną czapkę włóczkową z napisem „NY”.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

naj

{jcomments off}

Ze względu na pojawiającą się coraz większą liczbę wyrażeń niecenzuralnych,

zamykamy możliwość komentowania tego artykułu


administratorBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 × 3 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!