nowy6_wypadekobowdnicaa

Znów ranny na obwodnicy

FOTO: D. FELIŃSKI

 

ROPCZYCE♦ W piątek, 21 stycznia około 19:13 na obwodnicy Ropczyc doszło do kolejnego groźnego wypadku. Ponownie w miejscu, gdzie obwodnica krzyżuje się z ulicą 3-go Maja.


Jak wstępnie ustaliła policja kierujący osobowym seatem cordoba jechał ulicą 3-go Maja w kierunku Ropczyc. – Nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej wjeżdżając na skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle, w wyniku czego doprowadził do bocznego zdarzenia się z samochodem ciężarowym jadącym drogą K4 w kierunku Rzeszowa – wyjaśnia ustalony wstępnie przebieg zdarzeń podkom. Dominika Oleś, oficer prasowy KPP w Ropczycach. Kierowca ciężarówki Andrzejowi F. był trzeźwy. Kierowcy seata, 26 – letniemu Dariuszowi O. pobrano krew, by ustalić czy nie spożywał alkoholu. Kierowca seata trafił z obrażeniami do szpitala i pozostał na leczeniu.

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5 × 2 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!