nowy6_wypadektory2

Kolejna śmierć na torach

Kobieta zginęła pod kołami osobowego pociągu, blisko miejsca w którym dwa miesiące wcześniej życie odebrał sobie jej kuzyn.(Na zdjęciu pociąg, pod którym zginął 20-letni Marcin.) FOTO: W.NAJA

 

BRZEZÓWKA♦ W niedzielę, 9 stycznia w Brzezówce na torach kolejowych zginęła 19 letnia Marta, mieszkanka Lubziny. Według prokuratury było to samobójstwo, śledczy ustalają motywy. Najbardziej zaskakujące jest to, że dziewczyna była kuzynką 20 – letniego Marcina, który rzucił się pod pociąg w Lubzinie dwa miesiące temu.


Według dotychczasowych ustaleń 19 – latka zginęła na miejscu. Przed nadjeżdżającym pociągiem położyła się na torach tak, że szyję przyłożyła do jednej z szyn. Było około 16:30, od strony Ropczyc z prędkością około 8 kilometrów na godzinę nadjeżdżał osobowy skład relacji Rzeszów – Wrocław. – Maszynista zauważył coś na szynie, rozpoznał, że to postać ludzka, która leżąc na brzuchu położyła szyję na torze. Dał sygnał ostrzegawczy, ale nie zauważył reakcji, rozpoczął hamowanie. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

naj

News will be here


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

cztery × 1 =