Ile jeszcze mamy takich talentów…

W ten weekend odkryłem, że kilkaset metrów od naszej redakcji mieszkają dwie bardzo utalentowane amazonki, siostry Medygrałówny. Jeżdżą konno od kilku lat, a w sobotę i niedzielę podczas rozgrywanych w Zabajce Mistrzostw Podkarpacia w Skokach przez Przeszkody zajęły wysokie miejsca. Starsza z sióstr, Monika stanęła nawet na najniższym stopniu podium (o mistrzostwach, w których było więcej naszych powiatowych akcentów piszemy na stronie piątej). Wierzę, że będzie coraz lepiej i dziewczyny z Sędziszowa dogonią w ilości tytułów swoje koleżanki z Wiercan Brzeźnika, gdzie jest jedna z najpiękniejszych stadnin na Podkarpaciu należąca do pana Janusza Cebulaka.

Wierzę, że jest w powiecie jeszcze wiele osób, o których my dziennikarze nie wiemy wcale. One tymczasem są mistrzami w swoich dziedzinach, a może poświęcają się im z ogromną pasją. To jedna z większych przyjemności, kiedy możemy o nich napisać, przedstawić ich sylwetki i cieszyć się razem z naszymi czytelnikami sukcesami. Wiem, że dla wielu osób to inspirujące czytać o tym.
Namawiam byście Państwo, jako rodzice, koledzy, znajomi czy po prostu osoby postronne przypominali nam o takich wyjątkowych osobach. Zapraszamy, a na pewno znajdzie się miejsce na naszych skromnych łamach, by pisać o ludziach, którzy z pasją, a często również z sukcesami działają w swojej ulubionej dziedzinie.
I na koniec jeszcze kilka słów o nadchodzących wyborach samorządowych. Spodziewam, się że i w tej dziedzinie poznamy na jesieni kilka osób, które do tej pory na forum publicznym były nieznane, ale postanowiły kandydować na stanowiska radnych, wójtów czy burmistrzów. Życzę sobie i Państwu, by podczas tych wyborów pojawili się ludzie, którzy wprowadzą świeże myślenie do naszych przedstawicielstw, czy to w gminach, czy w powiecie. Wierzę, że są między nami ludzie, którzy będą potrafili działać jeszcze lepiej niż ci, których już znamy.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 + 11 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!