nowy6_ogrodni22k

Piłkarz ze Skrzyszowa nominowany do wojewódzkiego wyróżnienia

FOTO: S.SIWIEC

PIŁKA NOŻNA. Michał Ogrodnik ze Skrzyszowa (na zdjęciu), piłkarz drugoligowej Resovii Rzeszów jest jednym z pięciu futbolistów z województwa nominowanych do wyróżnienia Podkarpacka Nike, w kategorii młodzieżowiec roku. Podkarpacka Nike to piłkarskie nagrody przyznawane już dziewiąty raz.

Nastoletni futbolista rodem z gminy Ostrów jest wychowankiem Błękitnych Ropczyce, z których latem został wypożyczony do zespołu zaplecza pierwszej ligi. Podkarpacka Nike za rok 2010 przyznana zostanie podczas uroczystej gali w połowie lutego 2011.

stanBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

18 − pięć =