nowy6_mucha

Mucha zdetronizował Jakubca. Idzie nowe?

Czy prawnik, kurator sądowy Bogusław Mucha okaże się dobrym managerem? Na to liczą mieszkańcy gminy Iwierzyce, którzy na niego głosowali. FOTO: K.IGNAS

 

IWIERZYCE► To ewenement w tegorocznych wyborach samorządowych na terenie powiatu – urzędujący wójt Jerzy Jakubiec przegrał z Bogusławem Muchą, kandydatem, który dotąd nie zaznaczył się wyraźniej w działaniach w powiecie. Na czele czterech pozostałych gmin powiatu stoją nadal te same osoby. Ponieważ to jedyny taki przypadek tym razem w powiecie, to warto się zastanowić, co wyborcy chcieli powiedzieć władzom gminy Iwierzyce?

Można się domyślać, że mieszkańcy chcieli dać do zrozumienia dotychczasowemu wójtowi, że nie są zadowoleni z jego pracy. Co głosowaniem mówią nowemu wójtowi? Że chcą żyć lepiej pod każdym względem. Przez następne cztery lata będziemy się przyglądać temu czy Bogusław Mucha sprosta temu zadaniu, czy okaże się dobrym managerem, czy będzie łączył, czy dzielił, czy potrafi tchnąć w gminę Iwierzyce nowego ducha, ściągnąć kapitał. Temu co dzieje się w małej gminie będą bacznie przyglądać się też pozostałe samorządy. Na razie wójt Mucha cieszy się podobnie jak wójt Czesław Leja z Wielopola. Z czego? Zapraszamy na stronę czwartą, gdzie prezentujemy jak głosowały poszczególne sołectwa w obu gminach i jak na gorąco swoje wyniki komentują uczestnicy II tury wyborów.

naj

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

20 + 10 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!