Nie żyje dwóch ludzi

KOZODRZA, MAŁA♦ Najpierw w poniedziałek, 22 listopada w Kozodrzy w przydrożnym rowie znaleziono konającego mężczyznę. Dwa dni później ciało innej osoby znaleziono w przydrożnym rowie w Małej. Policja i prokuratura ustalają jak zginęli mężczyźni. Śledczy w obu przypadkach biorą pod uwagę utonięcie w związku z zamroczeniem alkoholowym lub potrącenie przez samochód. Oba przypadki są bardzo podobne, zarówno jeśli chodzi o miejsce, jak i o porę znalezienia. W obu pod uwagę brane są te same scenariusze wydarzeń.


W środę, 24 listopada w Małej o 5:45 mieszkaniec tej miejscowości znalazł ciało martwego mężczyzny. – Zawiadomił policję, że w przydrożnym rowie znajdują się zwłoki. Ustalono, że jest to mieszkaniec Glinika o inicjałach J. L. – wyjaśnia Janusz Nyzio, szef Ropczyckiej Prokuratury Rejonowej.
Według na razie wstępnych ustaleń, 39 letni mężczyzna w przeszłości nadużywał alkoholu. Stan nietrzeźwości mógł przyczynić się do śmierci. – W obrębie miejsca gdzie leżało ciało jest wygnieciona trawa, co może sugerować, że mężczyzna wpadł do rowu i usiłował wyjść – ujawnia prokurator. Śledczy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Zwłoki zostaną poddane sekcji, by ustalić czy mężczyzna nie jest ofiarą potrącenia.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seven + 5 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!