nowy5_tonazautos

Budują autostradę, ale łamią przepisy

FOTO: B.ŁACH

CAŁY POWIAT♦ – Samochody ciężarowe wiozące materiał na budowę autostrady jeżdżą jak oszalałe, nie zwracają uwagi na ograniczenia prędkości, a do tego pracują też w nocy, okropnie hałasując. Nie można spać – skarży się Irena ze Skrzyszowa. Podobne opinie można usłyszeć od mieszkańców niemal wszystkich miejscowości sąsiadujących z budowaną autostradą.

Mieczysław z Ostrowa skarży się na okropny huk, jaki powodują samochody ciężarowe. – Jeżdżą przez 24 godziny na dobę. Pracują w nocy, więc spokoju nie ma nawet przez chwilę, nie tylko dlatego, że słychać ryk silnika, ale też przez to, że ich naczepy strasznie się tłuką jak wysypują kamień czy inne materiały – bulwersuje się mężczyzna. Katarzyna ze Żdżar dodaje, że kierowcy w ogóle nie zwracają uwagi na ograniczenia prędkości. – Boję się wysyłać same dzieci do szkoły, drogi są wąskie, nie ma szans, by rozminęły się dwa samochody. Muszą zjeżdżać na pobocza, dla pieszych nie ma już miejsca, trzeba wskakiwać do rowu – martwi się kobieta. Mieszkańcy powiatu zauważają również straty w drogach. – Jakieś 7 lat temu robili tę naszą główną drogę. Trzymała się, ale teraz w ciągu dosłownie dwóch dni asfalt zamienił się w piach. Tak ją zniszczyli – objaśnia Marian ze Skrzyszowa.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.
lika


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!