W niedzielę Golce zagrają w Ropczycach

ROPCZYCE♦ W niedzielę, 1 sierpnia na stadionie w Ropczycach zagra Golec uOrkiestra. Bilety w cenie 15 złotych można kupić w Centrum Kultury w Ropczycach lub przed samym występem. Dzieci do 6 lat wchodzą za darmo.

– Biletów jest tyle, że nie powinno zabraknąć. Jednak nie możemy tego zagwarantować więc najlepiej zakupić je wcześniej, nie czekając do ostatniej chwili – wyjaśniają organizatorzy. Koncert Golców czyli gwiazdy wieczoru przewidziany jest na 21:00 jednak już od 17:00 przewidziano występy zespołów, konkursy i zabawy dla dzieci. Mieszkańcy Ropczyc już szykują się na dobrą zabawę. – Jeszcze nie kupiłam co prawda biletów, ale zapowiedziałam znajomym, że idziemy całą paczką, czyli w sumie około dziesięć osób – zapowiada Irena z Ropczyc. Organizatorami koncertu są Centrum Kultury w Ropczycach i agencja „Arena” z Dębicy.

nk

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 × one =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!