Przed ligą Puchar Polski

PIŁKA NOŻNA. Pierwszym pojedynkiem futbolowego sezonu 2010/11 w powiecie ropczycko-sędziszowskim będzie nie ligowe, ale pucharowe spotkanie.

W niedzielę 8 sierpnia w rundzie wstępnej Pucharu Polski na szczeblu Podokręgów Rzeszów – Dębica zagrają Olchovia Olchowa z Progresem Kawęczyn. Będzie to jedyny mecz tej rundy z udziałem powiatowych drużyn. W pozostałych parach rywalizować będą: Tempo Cmolas – Złotniczanka Złotniki, LKS Łęki Górne – Brzostowianka Brzostek, Orły Borowa – LKS Wiewiórka, Monis Bielowy – Ostra Gumniska, Start Brzóza Stadnicka – Sokół Sokołów Młp. ,KS Stobierna – Zimovit Rzeszów Zalesie, Zorza Trzeboś – Błękit Żołynia, Głogovia Głogów – Wisłok Strzyżów, Wiśnia Trzciana – Radomyślanka Radomyśl Wlk.

stanBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × two =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!