nowy5_ford

Były wypadki i ranni

W Wielopolu było naprawdę groźnie. Policja ustala, jak transit znalazł się poza drogą w lesie. FOTO: R.BERDO

 

OLCHOWA, WOLA OCIECKA , WIELOPOLE♦ Od soboty do poniedziałku na drogach powiatu w wypadkach ucierpiało co najmniej pięć osób. Samochody zderzały się zarówno podczas upalnej soboty jak i deszczowego poniedziałku.

W poniedziałek, 26 lipca na drodze krajowej nr 4 w Olchowej zderzyły się cztery samochody. Jedna osoba podczas wypadku odniosła rany, karetka zabrała ją z miejsca zderzenia.

Wypadek miał miejsce przed południem. – Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem sprinterem najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożność i najechał na tył toyoty auris. Ta uderzyła w opla zafirę. Ostatnim uszkodzonym samochodem był opel vivaro – relacjonuje przebieg karambolu mł. asp. Dominika Oleś, oficer prasowy KP w Ropczycach.

Poszkodowana w wypadku to pasażerka toyoty 71 – letnia Alodia H. Najprawdopodobniej obrażenia nie wymagały hospitalizacji i po opatrzeniu lekarze zwolnili kobietę do domu.Sprinterem kierował Tadeusz D. 53- letni mieszkaniec powiatu Brzeskiego. Był trzeźwy.
Karambol spowodował utrudnienia na drodze E40 w obu kierunkach utworzyły się korki. Policjanci wykonujący dokumentację na miejscu zdarzenia musieli wprowadzić ruch wahadłowy, bo auta tarasowały jeden z kierunków jazdy.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

16 − 1 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!