Będzie koncertowo w Ropczycach

ROPCZYCE♦ Sierpień dla mieszkańców Ropczyc i okolic zaprezentuje się pod znakiem koncertów. Miesiąc rozpocznie się koncertem Golec uOrkiestra a zakończy występem Czerwonych Gitar.

W niedzielę, 1 sierpnia na ropczyckim stadionie zagra zespół braci bliźniaków Golec uOrkestra. Tydzień późnej z okazji 30. rocznicy powstania NSZZ Solidarność zaśpiewa Halina Frąckowiak i grający nie tak dawno, bo 30 maja podczas Dni Ropczyc zespół Wanda i Banda. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00, jednak występ zamykający dzień zaplanowany jest na 19:00. Wcześniej zagrają też Big Band Ropczyce i zespół Press. Również Dożynki gminne w Ropczycach nie obejdą się bez gwiazdy. We wtorek, 22 sierpnia w Ropczycach zagra grupa Czerwone Gitary.

 

 

 

nkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

one × four =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!