rygiel

Wiesław Rygiel: Nie wiem, czy zajmę miejsce po Leszku

FOTO: ARCHIWUM

 

ROPCZYCE♦ Wiesław Rygiel z Ropczyc waha się z podjęciem decyzji o zastąpieniu w poselskiej ławie tragicznie zmarłego Leszka Deptuły. Rygiel w wyborach w 2007 roku startował Razem z Deptułą z listy PSL-u w okręgu rzeszowskim. W wyścigu do fotela na Wiejskiej przegrał z Deptułą, teraz zgodnie z ordynacją wyborczą może zająć jego miejsce w Sejmie.

Rygiel tłumaczy, że na razie nie otrząsnął się po wiadomości o śmierci Leszka Deptuły. – Na pewno jest to duży ciężar w tych okolicznościach. Śmierć Leszka spadła jak grom z jasnego nieba. Znaliśmy się od ośmiu lat i dla mnie to jest ciężka sprawa, straciłem kolegę. W pierwszych chwilach po katastrofie miałem nadzieję, że Leszek nie poleciał, że jest w gronie osób, które nie weszły na pokład, choć znalazły się na liście. Czasem przy takich okazjach jest mały rozgardiasz. Potem w ciągu dnia nie usłyszeliśmy jednak nic dobrego. Myśli się o tym ze ściśniętym gardłem – urywa Rygiel. Pytany o to, czy już coś postanowił w sprawie objęcia mandatu poselskiego, odpowiada: – Jestem na rozdrożu i nie podjąłem jeszcze decyzji. Waham się. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × 4 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!