nowy4_wypadekzagorzyce

Peugeot wbił się pod dostawczaka

Peugeot ma niemal całkowicie zgniecioną przednią część, przedział pasażerski nie uległ jednak zniszczeniu. FOTO: W.NAJA

 

ZAGORZYCE♦ W poniedziałek, 12 kwietnia w Zagorzycach osobowy peugeot uderzył w zaparkowane dostawcze iveco. Dwóch mężczyzn, którzy podróżowali osobówką, trafiło do szpitala.


Wypadek miał miejsce na drodze gminnej prowadzącej z Zagorzyc Górnych w kierunku Gnojnicy. Ułożenie samochodów tuż po wypadku pozwala podejrzewać, że peugeot nadjechał od strony Gnojnicy, a do wypadku doszło około 200 metrów od skrzyżowania z biegnącą przez Zagorzyce drogą powiatową relacji Sędziszów – Wielopole. – Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w zaparkowany na trawiastym poboczu samochód.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

10 + ten =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!