nowy4_zabawy

Dzieci płaczą, bo nie chcą stąd wyjść

Nowe zabawki, przyjemne dla dzieci kolory, czystość i dużo pomysłów na zabawę to chyba najkrótsza charakterystyka sali zabaw w Ropczycach. FOTO: W.NAJA

 

ROPCZYCE♦ Jeszcze niedawno był tu sklep Kapado z tanią odzieżą. Teraz jest sala zabaw Ficco dla dzieci, które z zapamiętaniem i nieskończoną energią wskakują do basenu z piłkami, ujeżdżają samochodziki, przemierzają tunele, okupują zjeżdżalnie. Salę uruchomiło młode małżeństwo. – Wymyśliliśmy to z mężem wspólnie. Mamy dwuletnie dziecko i nieraz zastanawialiśmy się, gdzie z tym dzieckiem pojechać – mówi Ewelina Ziobro, współwłaścicielka Ficco.

– Byłam na stażu w Urzędzie Skarbowym, ale nie było pracy i wymyśliliśmy salę zabaw. Na początku wahaliśmy się, obawiali, czy to wyjdzie, ale na razie jest dobrze – Ewelina Ziobro patrzy w przyszłość z optymizmem, bo pierwsi klienci wracają. A wiadomość o sali niesie się pocztą pantoflową.
– Ja dowiedziałam się w kolejce – mówi Magdalena, jedna z matek.

Sala Ficco działa od 10 kwietnia, ale już ma stałych bywalców. Rodzice wracają. – Byliśmy już tutaj. Dzisiaj to trzeci raz. Można spędzić nawet kilka godzin. Za pierwszym razem siedzieliśmy trzy. Mieszkamy tu na osiedlu, więc jest wygodnie, blisko. Szczególnie, kiedy jest brzydka pogoda, można tu fajnie spędzić czas – tłumaczy Marcin z Ropczyc, ojciec.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

17 − 9 =