nowy4_golfczarna

Auto dachowało, dziewczyna wypadła

Wnętrze trzydrzwiowego vw golfa przetrwało wypadek, karoseria nadaje się jednak tylko na złom. FOTO: W.NAJA

 

CZARNA SĘDZISZOWSKA♦ W Wielką Niedzielę wieczorem, w Czarnej Sędziszowskiej vw golf wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie plebanii. Pasażerka najprawdopodobniej wypadła z sunącego bokiem przez rów auta. Po wypadku karetka zabrała ją do szpitala. Świadkowie, którzy przybiegli, by nieść pomoc poszkodowanym, podejrzewali, że dziewczyna może mieć obrażenia kręgosłupa.

– Jak wynika z wstępnych policyjnych czynności, 19-letni kierowca stracił panowanie nad volkswagenem golfem, wjechał do rowu, uderzył w drewniane ogrodzenie i zatrzymał się na betonowym przepuście – relacjonuje zwięźle mł. asp. Dominika Oleś, oficer prasowy ropczyckiej Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

Do wypadku doszło mniej więcej w okolicy skrzyżowania przy kościele parafialnym w Czarnej Sędziszowskiej, na drodze powiatowej prowadzącej z Cierpisza do Krzywej.To właśnie od strony Cierpisza nadjechał vw golf. Na stosunkowo prostym odcinku drogi kierowca stracił kontrolę nad autem, nie wiadomo, czy z powodu awarii, czy błędu w prowadzeniu. Według świadków jechał ze sporą prędkością.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

three × 5 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!