nowy4_zemsta

Na premierze huczało od śmiechu

W roli Klary wystąpiła uczennica III klasy sędziszowskiego LO Ksenia Malakova, w Papkina wcielił się Dawid Szpara również uczeń LO. FOTO: W. KŁÓSEK

SĘDZISZÓW MŁP.♦ W ostatnią niedzielę, 7 lutego na scenie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Młp. działający przy ośrodku teatr „Sędziszek”, wystawił Fredrowską „Zemstę”


– Sympatycznie to zagrali, byłem pozytywnie zaskoczony, gdyż na próbie było to po prostu troszkę słabsze i obawiałem się, że będzie trochę mdłe, ale na premierze się sprężyli i ogólny wyraz artystyczny muszę powiedzieć, ze był dobry – zapewnia dyrektor sędziszowskiego MGOK, Kazimierz Popielarz.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

likaBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 − 2 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!