nowy4_pksveolia

Kierowcy wybierają pasażerów?

 

ROPCZYCE♦ Marcin i Anna z Okonina, Ewelina i Agnieszka z Czekaja oraz inni mieszkańcy podropczyckich miejscowości skarżą się, że choć kupili bilety miesięczne, to nie zawsze mogą wejść do autobusu. Niektórzy kierowcy autobusów jadących do bardziej oddalonych miejscowości nie wpuszczają pasażerów z miejscowości mijanych po drodze. Prezes Veolii mówi, że nie wierzy w prawdziwość tych relacji.


– Nieważne, czy mamy bilety miesięczne, czy zwykłe, pojedyncze. Jak się okazuje, że jadę do Okonina, to kierowca mówi, że mnie nie zabierze, bo ma więcej osób, które jadą dalej – skarży się Anna z Okonina, a Marcin dopowiada: – Nie powinno być tak, bo jesteśmy takimi samymi pasażerami, klientami Veolii. Podobne sytuacje mają miejsce na trasie w kierunku Ostrowa. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

 

nkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

twenty − five =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów