nowy4_wiatrka

Elektrownie wiatrowe, to nic pewnego

Wiatrak w Bystrzycy do dowód na to, że w Gminie Iwierzyce już dawno wiedziano, jak wykorzystać siłę wiatru. Dwie firmy chciałby tutaj stworzyć farmę wiatrową. FOTO: K.IGNAS

 

IWIERZYCE♦ Jak informuje Krzysztof Klimek, sekretarz Gminy Iwierzyce jeśli wszystkie formalności, zostaną pozytywnie załatwione, to w 2011 roku najprawdopodobniej mogą rozpocząć się prace związane z budową dwóch turbin wiatrowych. Na razie trwają konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy oraz opracowywanie planu zagospodarowania przestrzennego.


Pomysł powstania elektrowni wiatrowej w Iwierzycach podsunęły urzędnikom z Gminy Iwierzyce firmy, które chcą zainwestować w energię wiatrową. – Były do nas kierowane zapytania, które przedstawiliśmy na radzie gminy i zostały one pozytywnie rozpatrzone – tłumaczy Klimek.
Turbiny mają stać na terenach prywatnych w pobliżu Gimnazjum w Iwierzycach. Jak wyjaśnia sekretarz w tym rejonie są sprzyjające warunki do tego typu przedsięwzięcia. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

 

jkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seventeen − 13 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!