nowy_bramk

Ćwiczak definitywnie w Tarnobrzegu !

PIŁKA NOŻNA. Łukasz Ćwiczak, wychowanek sędziszowskiej Lechii będzie nadal piłkarzem Siarki Tarnobrzeg, beniaminka trzeciej ligi. O takiej możliwości informowaliśmy jako jedni z pierwszych.

„Ćwiczu” dotychczas był wypożyczony do ,,Siary” ze Stali Mielec na czas rundy jesiennej. Oba kluby doszły do porozumienia i dziewiętnastoletni golkiper w wyniku transferu definitywnego został futbolistą zielono-czarno-żółtych z Tarnobrzega. Z początkiem roku ma być wiadomo na jak długi czas Ćwiczak związał się z trzecią po rundzie jesiennej 2009 roku drużyną trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej . (…) Więcej piłkarskich wiadomości przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

stanBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

one × 4 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!