nowy3_szela

Teraz SMS Łódź, kiedyś może Widzew, ŁKS?

FOTO: SIWIEC

PIŁKA NOŻNA. Szesnastoletni Konrad Szela (na zdjęciu) z Ropczyc to piłkarz Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi. ,,Kondzio” były futbolista klubów Górka Ropczyce, Błękitnych Ropczyce, Wisłoki Dębica, Stali Rzeszów podpisał w grudniu trzy i półroczny kontrakt z łódzkim klubem.

To pierwszy kontrakt nastoletniego futbolisty. Może następny kontrakt Szeli będzie to umowa z grającymi obecnie na zapleczu ekstraklasy łódzkimi drużynami Widzewem lub ŁKS-em?(…) Więcej piłkarskich wiadomości przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

stan


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen − 8 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!