Skazali piłkarza z powiatu !


PIŁKA NOŻNA. Futbolista F. z powiatu ropczycko-sędziszowskiego oskarżony o korumpowanie i usiłowania korumpowania sędziów, obserwatorów został 30 grudnia przez Sąd Rejonowy w Kielcach skazany na karę roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz grzywnę w wysokości 4 tysięcy złotych.

Wobec dwudziestotrzyletniego futbolisty orzeczono trzyletni dozór kuratora. Sprawa tyczy się okresu wiosny 2004 roku gdy niepełnoletni wówczas piłkarz występował na boiskach trzeciej ligi w drużynie Kolportera Korony Kielce. F. nazywany był wówczas ulubieńcem trenera Dariusza W. również skazanego w procesie korupcyjnym w kieleckim klubie. Główny proces w sprawie drużyny ze stolicy województwa świętokrzyskiego ruszył w pierwszej połowie listopada. Oskarżony F. przyznał się do winy i zdecydował o dobrowolnym poddaniu się karze podczas postępowania prokuratorskiego. (…)Więcej futbolowych wieści przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

stan


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

17 + seventeen =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!